DSC_0117.JPG

11 grudnia 2019 roku odbyło się w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Jutrosinie spotkanie z okazji zblizających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie,

zdjęcia

członkowie grupy teatralnej Katastrofa, pod kierunkiem polonistek – Anity Krzyżosiak i Ewy Specht – Mosiek przygotowali spektakl o tematyce świątecznej. Panie Lucyna Rajch i Beata Wosiak natomiast przygotowały do występu solistów oraz zespół wokalny Ars Nova. Również absolwenci naszej szkoły – Jagoda Waścińska i Dawid Grigoryan zaprezentowali krótki skecz, będący swoistym preludium do występu młodszych koleżanek i kolegów.

Na spotkanie przybyli licznie uczniowie naszej szkoły, ich rodzice, mieszkańcy Jutrosina i okolic oraz absolwenci szkoły. Jak zwykle przebiegało ono w miłej, wręcz rodzinnej, atmosferze.