Lubię wracać tam, gdzie byłem już ……….

Dnia 1 października 2020 roku Oddział RUTW w Jutrosinie obchodził dziesiątą rocznicę powstania.

 

Spotkanie uatrakcyjnił występ młodzieży z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie. Uczniowie naszej Szkoły pod kierunkiem pani Ewy Specht-Mosiek oraz pani Anity Krzyżosiak przygotowała występ słowno-muzyczny w tonacji sentymentalnej jesieni życia seniorów ziemii jutrosińskiej. W uroczystościach brali udział zaproszeni goście, przedstawiciele instytucji wspomagających działalność Uniwersytetu. Jutrosińscy studenci wysłuchali wystąpienia prowadzącej uroczystość Miłosławy Jędrkowiak. Dzieje i osiągnięcia przypomniał Włodzimierz Jędrkowiak. Dla młodzieży była to ciekawa lekcja historii działania samorządu lokalnego oraz miejscowej społeczności.

Studenci oddziału w Jutrosinie przygotowali podziękowania w formie katalogu wydanego z okazji 10 lat Oddziału Zamiejscowego Jutrosińskiego Uniwersytetu III wieku 2010-2020 wraz ze statuetkiami. Jedną z nich otrzymała Nasza Szkoła, za co bardzo dziękujemy. Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie - pani Emilia Stelmach - przekazała na ręce pani Miłosławy Jędrkowiak wyrazy uznania, gratulacje z okazji jubileuszu a także życzenia zdrowia dla wszystkich studentów.