DSC_0070-1.JPG

21 listopada po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić jak ważna dla każdego człowieka jest potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym.

zdjęcia

W klasach rozmawialiśmy na temat życzliwości wobec drugiego człowieka. Samorząd uczniowski przygotował konkurs dotyczący robienia dobrych uczynków wobec całej społeczności szkolnej. Na dużej przerwie Samorząd Uczniowski przygotował krótki apel i przedstawił całej społeczność szkolnej najaktywniejszych dobroczyńców z poszczególnych klas.

Lista najżyczliwszych w naszej szkole:

Liceum Ogólnokształcące:

I A - Weronika Łakoma

I B – Kornelia Kościelna

I C – Tyca Izabela

II A – Naglik Milena

II B – Łasicki Łucjan

III A – Andrzejak Oliwia

III B – Kasprzak Jan

II C – Horała Zofia

Branżowa Szkoła I stopnia:

I a – Lorek Jan

I b – Frąckowiak Szczepan

I c – Kukla Radosław

I d – Popielas Adam

II b – Maćkowiak Jakub

III a – Maćkowiak Maciej

III c – Janiak Sandra

Zostali oni nagrodzeni kubkami z motywem świątecznym. Samorząd tego dnia częstował wszystkich uczniów słodkościami.