LIST DO PRZYSZŁYCH POKOLEŃ ⏳🕰✉️
W dniu 23.10.2023 roku w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie, w związku z kończącym się generalnym remontem naszej szkoły, została zamurowana wiadomość do przyszłych pokoleń. W naszej kapsule czasu znalazły się m.in. list od Pani Dyrektor, z historią szkoły, pamiątkowe zdjęcia klas wraz z wychowawcami, zdjęcie pracowników szkoły wraz z Dyrekcją i Burmistrzem Miasta i Gminy w Jutrosinie oraz fotografie upamiętniające widok naszej szkoły wykonane z drona przez Pana Krzysztofa Swornowskiego, któremu bardzo za to dziękujemy.
W naszej skrzynce miejsce znalazły też prace plastyczne naszych uczennic: Wiktorii Kaczmarek i Zuzanny Krzyżosiak oraz wiersz, stworzony specjalnie na tę okazję przez Zuzannę Molską. Przyszłe pokolenia znajdą również pendrive z nagranymi zdjęciami, filmikami naszej szkoły oraz naszywkę klasy mundurowej i pamiątkową odznakę 12 Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Wszystko zostało szczelnie zamknięte w specjalnej skrzynce wykonanej przez firmę Sobmetal Braci Sobańskich, za co również gorąco dziękujemy.