6 grudnia 2021 roku zorganizowano w naszej szkole " Mikołajkowy dzień rozmaitości". W tym dniu odbyła się sprzedaż " kuponów szczęścia " oraz pysznych ciast upieczonych przez rodziców. Zaangażowani w to wydarzenie byli : rodzice, nauczyciele, a przede wszystkim uczniowie wśród, których rozlosowano wiele upominków. Największą aktywnością w tym dniu wykazała się klasa 3C, która pojedzie na wycieczkę do Wrocławia do Parku Trampolin. Wiele emocji wywołała nagroda specjalna, czyli pełnienie funkcji Dyrektora naszej szkoły przez 1 dzień. Będzie ją pełnić Jowita Kończak oraz nagroda główna weekend w Karpaczu, szczęśliwą właścicielką tego bonusu została Zuzanna Bielerzewska, której życzymy miłego odpoczynku przed maturą. Pozostałe uzyskane środki będą przeznaczone na warsztaty edukacyjne dla młodzieży pt "Właściwe odżywianie służy zdrowiu i urodzie". Całe przedsięwzięcie posłużyło integracji społeczności uczniowskiej.
Przedstawiciele Rady Rodziców:

Pani Ania, Pani Asia, Pani Patrycja