Lista osób zakwalifiikowanych do Liceum Ogólnokształcącego oraz do Branżowej Szkoły I stopnia
Lista kandydatów zakwalifikowanych do Liceum Ogólnokształcącego na dzień 19 lipca 2021 r.
Kandydaci, którzy złożyli podanie do szkoły, a brakuje ich nazwiska na liście zakwalifikowanych, proszeni są o kontakt z sekretarzem szkoły pod nr telefonu 65 547 12 12.
L. p. |
Nazwisko i imiona |
1. |
Andrzejewski Kacper |
2. |
Bartkowiak Teresa |
3. |
Czternasty Hubert |
4. |
Dopierała Jagoda Maria |
5. |
Eliasz Oliwia |
6. |
Eliasz Stanisław |
7. |
Frąckowiak Kinga |
8. |
Gierlik Marika |
9. |
Gilewska Zuzanna |
10. |
Grzelczak Błażej |
11. |
Hauk Zuzanna |
12. |
Horała Bartosz |
13. |
Kaczmarek Adam |
14. |
Kaczmarek Wiktoria |
15. |
Kalka Izabela |
16. |
Kapała Martyna |
17. |
Klecz Agata |
18. |
Klukowska Wiktoria |
19. |
Krystek Wiktoria |
20. |
Krzyżosiak Maria |
21. |
Kuczyńska Patrycja |
22. |
Kwiatkowska Jagoda |
23. |
Lorek Adrian |
24. |
Lorek Tomasz |
25. |
Lubiatowska Maja Maria |
26. |
Łopaczyk Anastazja |
27. |
Mańka Mikołaj |
28. |
Owczarek Kornelia |
29. |
Pawlak Adrian |
30. |
Pieprzyk Marcel Piotr |
31. |
Pieprzyk Nicola Dagmara |
32. |
Rabiega Dominika |
33. |
Skotarek Aleksandra |
34. |
Smogulski Marek |
35. |
Sobańska Maja |
36. |
Stanisławska Julia |
37. |
Staniszewska Paulina Honorata |
38. |
Szymkowiak Oliwia Jadwiga |
39. |
Tatarek Wojciech |
40. |
Tyca Nikodem |
41. |
Wachowiak Marta |
42. |
Warchalewska Wiktoria |
43. |
Wojtyś Maria |
44. |
Wyrwa Zuzanna |
Lista kandydatów zakwalifikowanych do Branżowej Szkoły I stopnia na dzień 19 lipca 2021 r.
Kandydaci, którzy złożyli podanie do szkoły, a brakuje ich nazwiska na liście zakwalifikowanych, proszeni są o kontakt z sekretarzem szkoły pod nr telefonu 65 547 12 12.
L. p. |
Nazwisko i imiona |
1. |
Berger Bartłomiej |
2. |
Bielerzewski Marcin Michał |
3. |
Bober Jakub |
4. |
Chudziak Bartosz |
5. |
Gabiś Hubert Jerzy |
6. |
Gruszczyński Kacper |
7. |
Jędrkowiak Maciej |
8. |
Jędrkowiak Michał |
9. |
Juskowiak Mikołaj Kamil |
10. |
Kaczmarek Filip |
11. |
Kantorski Mateusz |
12. |
Kasprzak Oliwia |
13. |
Kaźmierczak Julia Anna |
14. |
Kolibabka Igor |
15. |
Kühn Dawid |
16. |
Kukla Kacper |
17. |
Leciejewski Karol |
18. |
Lis Radosław |
19. |
Łakomy Fabian Mikołaj |
20. |
Łukaszewska Julia |
21. |
Maćkowiak Magdalena |
22. |
Nowaczyk Szymon |
23. |
Pawlak Przemysław |
24. |
Płócienniczak Dawid |
25. |
Płóciennik Natalia |
26. |
Przewoźny Bartosz Tadeusz |
27. |
Przewoźny Michał |
28. |
Puślecki Damian |
29. |
Rotman Bartosz |
30. |
Siecla Aleksandra |
31. |
Stachowiak Mateusz |
32. |
Szymałka Aneta |
33. |
Szymański Patryk |
34. |
Taront Kacper |
35. |
Taront Łukasz |
36. |
Tyca Arkadiusz |
37. |
Ziach Kinga |